Statut

Warto zajrzeć

Polecamy strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 67 gości 

Licznik

wizyt wczoraj: 49
wizyt dzisiaj: 0
wizyt przez miesiąc: 628
wizyt wszystkich: 100394
max. dziennie: 4024
max. miesięcznie: 11514
obejrzano zakładek dzisiaj: 15

Administrator

Home Wycinka drzewa
Zebrania z rodzicami, dni adaptacyjne, umowy, projekt unijny - plac zabaw PDF Drukuj Email

 

Zebranie ogólne, zebrania grupowe

 

 

Uprzejmie informujemy, iż zebranie ogólne odbędzie się 11 września 2018r. (tj. wtorek) o godzinie 16.00. Zebrania grupowe odbędą bezpośrednio po zebraniu ogólnym.

 

Bardzo prosimy rodziców o zabranie obuwia na zmianę. W celu zapewnienia komfortowych warunków podczas zebrania prosimy o przybycie na spotkanie bez dzieci.

 

Zapraszamy wszystkich rodziców.

 

 


 

 

Umowy cywilno-prawne

 

 

Drodzy Rodzice,

uprzejmie informujemy, iż od roku 2018/2019 nie będą Państwo zawierać umów cywilno-prawnych z przedszkolem ze względu na zmiany w prawie. Bardzo prosimy o wypełnienie zamieszczonego poniżej oświadczenia i dostarczenia go do sekretariatu przedszkola.

 

Informujemy, iż naliczanie opłat za pobyt dziecka w przedszkolu jest realizowane z wykorzystaniem systemu elektronicznej ewidencji obecności i rozliczania czasu pobytu dzieci w przedszkolu. W celu rejestracji czasu pobytu dziecka w placówce, stosuje się czytnik rejestrujący wejście i wyjście dziecka oraz indywidualne karty zbliżeniowe z przypisanym do nich imieniem i nazwiskiem dziecka. Karty zbliżeniowe są własnością przedszkola.

Do każdego dziecka przypisane są dwie karty zbliżeniowe, które Rodzice/Opiekunowie Prawni otrzymują nieodpłatnie do korzystania. Karty podlegają zwrotowi z chwilą zaprzestania korzystania z usług przedszkola. W przypadku zniszczenia lub zagubienia karty Rodzice/Opiekunowie Prawni są zobowiązani do pokrycia kosztów zakupu nowej karty.

Rodzice/Opiekunowie Prawni rejestrują wejście dziecka z chwilą przyprowadzenia dziecka do przedszkola oraz wyjście z chwilą jego odebrania, poprzez przyłożenie karty zbliżeniowej do czytnika, umieszczonego w holu Przedszkola lub wpisanie właściwego dla dziecka kodu na ekranie czytnika. System automatycznie rejestruje godzinę, o której dziecko weszło do lub wyszło z przedszkola.

 

Rodziców dzieci, które rozpoczynają po raz pierwszy edukację przedszkolną bardzo prosimy o odbiór w sekretariacie kart rejestrujących pobyt dziecka w przedszkolu.

 

Oświadczenie - wypełniają wszyscy rodzice.

 

 

 


 

 

 

Informacja dla rodziców dzieci 3 letnich

rozpoczynających po raz pierwszy edukację przedszkolną

w roku szkolnym 2018/2019

 

 

Serdecznie zapraszamy dzieci 3 letnie, które  po raz pierwszy rozpoczną edukację przedszkolną

w roku szkolnym 2018/2019 wraz z rodzicami na Dzień Adaptacyjny, który odbędzie się:

 

 

31.08.2018r.

 

w godzinach: 9.00 - 11.00.

 

Miejsce spotkania: szatnia przedszkola. Dzieci przynoszą kapcie, rodzice obuwie na zmianę.

 

 

 


 

 


 

 

Szanowni Rodzice, Drogie Dzieci

 


Z ogromną radością informujemy, iż Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego ogłosił listę projektów wybranych do dofinansowania w ramach konkursu RPWM.05.03.00-IZ.00-28-001/18.

Oś priorytetowa 5 Środowisko przyrodnicze i racjonalne wykorzystanie zasobów Działanie 5.3 Ochrona różnorodności biologicznej.

 


Wśród wniosków wybranych do dofinansowania znalazł się nasz projekt zatytułowany:


„Ochrona bioróżnorodności wraz z elementami edukacji ekologicznej w rejonie Parku Podzamcze i jeziora Długiego w Olsztynie”

 


Koszt całkowity projektu (PLN) 2 339 682,68


Kwota wnioskowanego dofinansowania (PLN) 1 988 730,28

 

 

Celem projektu jest ochrona czynna nietoperzy, kanalizowanie ruchu turystycznego, a przede wszystkim powstanie ścieżki edukacyjnej „Ekospacer Przedszkolaka” łączącej Przedszkole Miejskie nr 2 z Przedszkolem Miejskim nr 4 w Olsztynie. Na trasie ekospaceru rozmieszczonych zostało 13 tablic edukacyjnych, które są przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Tablice mają na celu edukację dzieci, młodzieży a także osób dorosłych oraz zwrócenie uwagi na konieczność ochrony środowiska naturalnego. Powstała również specjalna strona internetowa poświęcona projektowi, na której znajdują się szersze opisy zwierząt i roślin występujących na terenie ekospaceru. Użytkownicy będą mogli ją odnaleźć w bardzo prosty sposób za pomocą kodów QR zamieszczonych na tablicach edukacyjnych. Projekt zakłada również kompleksowe zagospodarowanie terenu obydwu placówek.

 

Termin realizacji projektu: 01.07.2018 r. – 30.06.2019 r.

 

Przemysław Fabisiak

Dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 2 w Olsztynie

 


Projekt ścieżki edukacyjnej „EKOSPACER PRZEDSZKOLAKA”  łączącej Przedszkole Miejskie Nr 2 z Przedszkolem Miejskim Nr 4 w Olsztynie.

 

 

Projekt zagospodarowania terenu Przedszkola Miejskiego Nr 2 w Olsztynie.

 

 

 

 

 

 

Więcej o projekcie na:

http://ekospacer.pl/

 

 


 

 

 
Przedszkole miejskie nr 2 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2010